Річний звіт

31.05.2017

Звіт

про роботу Миколаївського ДНЗ «Лелека»

у 2016-2017 н.р.

Миколаївський дошкільний навчальний заклад «Лелека» знаходиться за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, село Миколаїв, вул. Центральна, б. 38/1, ідентифікаційний код ЄДРПОУ 40173044. Заклад розрахований на 20 місць. В минулому навчальному році в дитячому садку функціонувала одна різновікова група, в якій виховувалось 16 дітей. На початку навчального року група умовно ділилась на старших дошкільників, яких було двоє та молодших дошкільнят, яких налічувалось чотирнадцять. З 1 січня 2017 року діти шостого року життя вибули з ДНЗ. В зв'язку з цим в режим роботи і розклад занять були внесені зміни ( наказ №6 від 06.01.2017 « Про зміни у розподілі організованої діяльності дошкільників та розкладі занять різновікової групи»), а саме: був виключений такий вид заняття як «Елементи грамоти», а заняття «Дитина і навколишній світ» і

«Рідна природа» збільшений з 0,5 години на тиждень до 1 години на тиждень.

Режим перебування дітей у дошкільному закаді - з 8.00 до 17.00.

Навчальний рік у дошкільному навчальному закладі розпочався 1 вересня 2016 року і закінчився 31 травня 2017 року, а оздоровчий період тривав з 1 червня 2017 року до 31 червня 2017 року.

Миколаївський дошкільний навчальний заклад «Лелека» у своїй роботі керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про місцеве самоврядування в Україні», Базовим компонентом дошкільної освіти, Статутом дошкільного навчального закладу.

Педагогічними працівниками, медичним та обслуговуючим персоналом дошкільний навчальний заклад забезпечений повністю.

Педагогічний колектив ДНЗ «Лелека» у 2016-2017 навчальному році налічував три особи: 1 завідувач, 1 вихователь, 1 музичний керівник і фізичний інструктор.

Для розвитку та реалізації творчих здібностей дошкільників у вільний від занять час в дошкільному навчальному закладі проводилася гурткова робота «Чарівний пензлик».

В нашому ДНЗ дитину оточують кваліфіковані педагоги, медична сестра, які здійснюють постійний моніторинг стану здоров'я дітей, захворюваності, організації раціонального харчування, контроль за виконанням оздоровчих заходів, призначень лікаря, підтримують інтерес дитини до власного здоров'я.

Головною метою медичного обслуговування дітей у закладі було зміцнення здоров'я, розвиток і формування особистості, забезпечення соціально-психологічної реабілітації та адаптації дитини шляхом спеціально організованого навчально-виховного процесу у комплексі з корекційно-розвивальною та лікувально-оздоровчою роботою.

Великого значення приділено загартуванню дітей в умовах дошкільного закладу та сім'ї з метою зниження захворюваності дітей. Була звернена увага на попередження дитячого травматизму та забезпечення безпеки життєдіяльності, а також проведення занять як з працівниками, так і з дітьми, з правил поведінки, надання першої допомоги у надзвичайних ситуаціях.

Питання захворюваності, відвідування дітей систематично розглядалися на виробничих нарадах, засіданнях Ради закладу, де аналізувалися показники захворювання та відвідування, розроблялися заходи щодо їх покращення.

У 2016 - 2017 навчальному році середнє відвідування дітьми дошкільного закладу становило 72%, середня захворюваність - 19%.

В оздоровчий період в ДНЗ були проведені оздоровчі заходи, які полягали в забезпеченні посиленого харчування, проведенні занять та розваг на свіжому повітрі, а також у проведенні вітамінізації внаслідок вживання свіжих овочів і фруктів. Організаційно-педагогічна робота з дітьми проводилась згідно орієнтовного розподілу навчально-пізнавальної діяльності дошкільників та орієнтовного тематичного планування. Було збільшено кількість екскурсій в природу в порівнянні з навчальним роком, систематично проводилися розваги на свіжому повітрі.

Важливою умовою комфортного перебування дітей у закладі та частиною медичного обслуговування є організація харчування.

На належному рівні проводиться робота щодо дотримання вимог Інструкції з харчування дітей в дошкільних навчальних закладах. Систематично здійснюється контроль за якістю продуктів та їх кулінарною обробкою. Результати контролю відображені в Журналі контролю за харчуванням, в протоколах виробничих нарад. Документація з питань харчування ведеться відповідно до встановлених вимог.

Харчування дітей протягом навчального року відповідало встановленим грошовим нормам: 20,00 грн. (з розрахунку: 12 грн. - бюджетні кошти та грн. - 8 грн. батьківська плата), в літньо-оздоровчий період грошова норма була збільшена на 10 %, що складало 22 грн.

Харчування дітей пільгового контингенту профінансовано своєчасно за рахунок бюджетних коштів. На основі накопичувальної відомості обліку витрат продуктів на одну дитину у закладі щомісячно та щоквартально проводиться аналіз виконання натуральних норм харчування, що у 2016-2017 році склало 70%.

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати